Tørr hud
36 produkter
Viser 1–24 av 36 resultaterSortet etter pris: Høy til lav
-
HYDRAMEMORY DUO
Gi dehydrert og fuktfattig hud den fuktighetsboosten den trenger med HYDRAMEMORY DUO – en komplett hudpleierutine som kombinerer serum og krem for umiddelbar og langvarig fuktighet, mykere hud og fornyet glød.
kr2,048.00 -
Skin Regimen LX Longevity Collagen+ Serum 30ml
Oppstrammende serum med filler-effekt som gir umiddelbart glattere og mykere hud.
kr1,699.00kr56.63 / ml -
SUBLIME SKIN Rich Cream 60ml
Designet for veldig tørr eller moden hud som viser tap av fasthet og matt hud. Gir en følelse av komfort og dyp næring som varer hele dagen. Synlig oppstrammer og toner, og etterlater huden næret og forsterket.
kr1,649.00kr27.48 / ml -
Sublime Skin Intensive Serum 30ml
Ansiktsserum med omfattende anti-aldring som motvirker cellulær aldring og bevarer hudens struktur. Huden virker mer avslappet med mindre synlige rynker og får et ungdommelig utseende. Kan brukes REFILL når tom
kr1,599.00kr53.30 / ml -
Sublime Skin Fluid Cream 60ml
Sublime Skin Fluid Cream er en ansiktskrem som gir fuktighet, fylde og elastisitet.
kr1,539.00kr25.65 / ml -
Sublime Skin Cream 60ml
Sublime Skin Cream er en ny og innovativ anti-age krem. Den jobber direkte i underhuden ved å fremme produksjonen av fettceller og øke volumet i eksisterende celler. Huden får tilbake volum, og spenst, man ser også en klar forbedring på elastisiteten.
kr1,539.00kr25.65 / ml -
Sublime Skin Intensive Serum Refill 30ml
REFILL - Sublime Skin Intensive Serum. Ansiktsserum med omfattende anti-aldring som motvirker cellulær aldring og bevarer hudens struktur. Huden virker mer avslappet med mindre synlige rynker og får et ungdommelig utseende.
kr1,289.00kr42.97 / ml -
Body Strategist Collagen Cream 250ml
Etterligner og støtter hudens naturlige kollagen for en jevnere hudtone og mer glød.
kr1,199.00kr4.80 / ml -
Renight Cream 60ml
Leter du etter en ny nattkrem for å gi næring til huden din og pakke den inn med en beroligende, behagelig duft? Renight Cream er den perfekte løsningen!
kr1,099.00kr18.32 / ml -
Sublime Skin Lift-Mask 60ml
Anti aging ansiktsmaske. Forfriskende og oppstrammende maske som synlig redefinerer ansiktets og halsens konturer.
kr1,069.00kr17.82 / ml -
Remedy Serum 30ml
Intensivt serum med beroligende, styrkende virkning formulert med marulaolje og meksikansk isop. Lett, ikke-okklusiv tekstur for en umiddelbar følelse av komfort.
kr1,039.00kr34.63 / ml -
Remedy Defense Cream 60ml
Remedy Defense Cream er en rik 24-timers krem som pleier og styrker hudbarrieren. Passer for veldig tørr og sensitiv hud, men også som kuldekrem for alle hudtyper.
kr1,039.00kr17.32 / ml -
Hydramemory Water Source Serum 30ml
Et hav av hydrering i en liten flaske. Det nye Hydramemory Water Source Serum er et friskt og lett serum med en fuktighetsgivende formel som gir fuktighet og glød selv til den mest dehydrerte og matte huden. Den raskt absorberende teksturen gjør dette produktet til det perfekte matchen for å øke effektiviteten til de rike og lette sorbetkremene.
kr989.00kr32.97 / ml -
Hydramemory Rich Sorbet Cream 50ml
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Rich Sorbet Cream, klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, for umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr939.00kr18.78 / ml -
Remedy Cream 60ml
Remedy Cream er en lett 24-timers krem med fuktighetsgivende og beroligende egenskaper som styrker hudbarrieren. Styrker huden, holder den kompakt og fast. Passer for de med sensitiv hud.
kr889.00kr14.82 / ml -
Hydramemory Body Lotion 350ml
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Hydramemory Body Lotion. Den er klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, og gi umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr869.00kr2.48 / ml -
Hydramemory Water Source Serum 30ml refill
En foss av hydrering i en flaske. Hydramemory Water Source Serum er et friskt og lett serum med en fuktighetsgivende formel som gir fuktighet og glød selv til den mest dehydrerte og matte huden.
kr829.00kr27.63 / ml -
Hydramemory Hyalu Daily Mask (15stk)
Fuktighetsgivende ansiktsmasker. Din daglige boost for umiddelbar fuktighet og glød!
kr799.00 -
Hydramemory Hybrid Glow SPF30 40 ml
Fuktighetsgivende BB-krem som gir fukt, beskyttelse og glød.
kr799.00kr19.98 / ml -
-
Hydramemory Rich Sorbet Cream 50ml refill
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Rich Sorbet Cream, klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, for umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr779.00kr15.58 / ml -
Renight Oil 30ml
Hvis huden din er underernært og du leter etter en kos om natten, er Renight Oil det perfekte svaret!
kr769.00kr25.63 / ml -
Hydramemory Light Sorbet Cream 60ml
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Light Sorbet Cream, klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, for umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr759.00kr12.65 / ml -
Renight Mask 60ml
Nourishing, antioxidant creamy mask. With certified organic Goji Berry Oil, Vitamin E and Hyaluronic Acid*, it promotes a restoring action of the skin barrier. *sodium hyaluronate COD. 11941
kr729.00kr12.15 / ml