Ansikt
65 produkter
Viser 25–48 av 72 resultaterSortert etter pris: Lav til høy
-
Essential Peeling 60ml
Essential Peeling er en enzympeeling som ved hjelp av enzymer skånsomt eksfolierer døde hudceller fra hudoverflaten.
kr549.00kr9.15 / ml -
Sublime Skin Micropeel Lotion 100ml
Sublime Skin Micropeel Lotioner en ansiktskrem som gir næring, fylde og elastisitet. For skånsom og gradvis mikroeksfoliering samtidig som den forbereder huden for påfølgende kosmetiske behandlinger. Den fornyer og forbedrer hudens tekstur, gjør den mer strålende, glattere og jevnere, samtidig som den hjelper med å redusere synlige ujevnheter og aldringstegn.
kr589.00kr5.89 / ml -
Luminant Revital Eye Stick 10ml
Luminant Revital-Eye Stick er en multifunksjonell 3-i-1-stick for øyepartiet, utviklet for å bidra til å redusere synligheten av mørke ringer, gi økt glød og en umiddelbar forfriskende følelse i ett enkelt steg.
kr599.00kr59.90 / ml -
-
Hydramemory Depuff Eye Cream 15ml
En fuktighetsgivende øyekonturkrem formulert med koffein og et spesifikt peptid for øyet (ACETYL TETRAPEPTIDE-5) i en biomimetisk tekstur for et godt uthvilt utseende.
kr619.00kr41.27 / ml -
Hydramemory Hydra & Glow Ampoules
Hydrerende ampuller for intensiv fuktighet og strålende glød.
kr628.00 -
Hydramemory Hydra Plump Mask 60ml
Hydra Plump Mask er en intensiv løsning for dehydrert, trøtt og matt hud! På bare 15 minutter gir denne formelen, glatthet og glød til huden fordi den er beriket med Prickly Pear Extract fra regenerativt økologisk jordbruk og makrohyaluronsyre*. Denne veganske biomimetiske teksturen slukker og hydrerer huden. Den perfekte allierte når huden din trenger øyeblikkelig hydrering.
kr669.00kr11.15 / ml -
Luminant Pha EssenceToner 100ml
Luminant PHA Essence Toner er en korrigerende, eksfolierende toner som kombinerer fuktighet med en skånsom, overfladisk fornyelse av huden i ett enkelt steg, og gir en jevnere og mer strålende hudtone.
kr679.00kr6.79 / ml -
Luminant Milky Cleanser 200ml
Luminant Milky Cleanser er en mildt eksfolierende ansiktsrens utviklet for effektivt å fjerne urenheter som har samlet seg i løpet av dagen, samt rester av sminke, og fremheve hudens naturlige glød.
kr699.00kr3.50 / ml -
Renight Bright & Smooth Ampoule 7x2ml
With Retinal, Niacinamide, and a latest generation Peptide, this formula stimulates skin's renewal and luminosity contrasting signs of age and fatigue alos on the eye contour, such as wrinkles, crows feet and puffiness. COD. 12292
kr709.00kr354.50 / ml -
Renight Mask 60ml
Nourishing, antioxidant creamy mask. With certified organic Goji Berry Oil, Vitamin E and Hyaluronic Acid*, it promotes a restoring action of the skin barrier. *sodium hyaluronate COD. 11941
kr729.00kr12.15 / ml -
Hydramemory Light Sorbet Cream 60ml
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Light Sorbet Cream, klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, for umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr759.00kr12.65 / ml -
Renight Oil 30ml
Hvis huden din er underernært og du leter etter en kos om natten, er Renight Oil det perfekte svaret!
kr769.00kr25.63 / ml -
Hydramemory Rich Sorbet Cream 50ml refill
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Rich Sorbet Cream, klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, for umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr779.00kr15.58 / ml -
-
SKIN REGIMEN LX CHARCOAL MASK
Dyprens og forny huden din med /skin regimen/Lx Charcoal Mask" Oppdag kraften til naturen med vår unike kullmaske. Beriket med svart leire, bambuskull og granateplefrøpulver, trekker denne masken dypt ned i porene for å fjerne urenheter og overflødig talg. Hva gjør den så spesiell? Dyp rens: Kull og leire absorberer urenheter og tiltrekker seg som en magnet for å gi deg en ren og klar hud. Eksfoliering: Granateplefrøpulver fjerner døde hudceller og gir deg en jevnere og mer strålende hud. Mindre synlige porer: Masken bidrar til å minimere utseendet på porene og gir huden en finere tekstur. Roer ned huden: Formulert med beroligende ingredienser som bidrar til å redusere rødhet og irritasjon. Fordeler: Ren og klar hud: Fjerner urenheter og overflødig talg. Glattere hud: Eksfolierer og jevner ut hudtonen. Mindre synlige porer: Gir huden en finere tekstur. Ro og balanse: Beroliger og beskytter sensitiv hud. 99,3% ingredienser av naturlig opprinnelse.Dermatologisk testet. Gi huden din en dyp rens med /skin regimen/Lx Charcoal Mask.
kr799.00 -
Hydramemory Hybrid Glow SPF30 40 ml
Fuktighetsgivende BB-krem som gir fukt, beskyttelse og glød.
kr799.00kr19.98 / ml -
Hydramemory Hyalu Daily Mask (15stk)
Fuktighetsgivende ansiktsmasker. Din daglige boost for umiddelbar fuktighet og glød!
kr799.00 -
SUBLIME SKIN Sublime Skin Peel Pads (28stk)
Våte bomullspads for både mekanisk og kjemisk peeling. Reduser aldringstegn og oppnå en freshere hud
kr809.00 -
Hydramemory Water Source Serum 30ml refill
En foss av hydrering i en flaske. Hydramemory Water Source Serum er et friskt og lett serum med en fuktighetsgivende formel som gir fuktighet og glød selv til den mest dehydrerte og matte huden.
kr829.00kr27.63 / ml -
Sublime Skin Pro Skin Barrier Cleanser
Sublime Skin Pro Skin Barrier Cleanser er en innovativ rens designet for å beskytte og styrke hudens naturlige barriere. Den kremaktige teksturen fjerner sminke og urenheter effektivt, uten å forstyrre hudens pH-balanse eller naturlige fuktighet.
kr829.00 -
Hydramemory Body Lotion 350ml
Føler du at huden din er dehydrert, stram og matt? Oppdag den nye Hydramemory Body Lotion. Den er klinisk bevist å øke hudens evne til å tilpasse seg forskjellige klimaforhold, og gi umiddelbar og langvarig fuktighet og glød.
kr869.00kr2.48 / ml -
Remedy Cream 60ml
Remedy Cream er en lett 24-timers krem med fuktighetsgivende og beroligende egenskaper som styrker hudbarrieren. Styrker huden, holder den kompakt og fast. Passer for de med sensitiv hud.
kr889.00kr14.82 / ml -
Luminant Defense Fluid 30ml
En lett fluid som beskytter og motvirker dannelse av mørke flekker og beskytter huden mot UVA/UVB-stråler (spf 50) og frie radikaler/byforurensning.
kr889.00kr29.63 / ml